„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
Przyszłością, która pozostaje otwarta”

Drodzy rodzice!

Przedszkole "Promyk" powstało w 2009 roku aby edukować i wychowywać dzieci w wieku przedszkolnym, ponieważ jest to jeden z najważniejszych etapów rozwoju dziecka. Naszym celem jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Wiedza ta pozwala nauczycielom rozwijać potencjał wychowanków i doskonalić ich talenty. Jesteśmy po to, by uczyć, pomagać, bawić…

Wiemy, że pobyt w przedszkolu pomaga we wszechstronnym rozwoju umysłowym i fizycznym, kształtuje wyobraźnię, społeczną i emocjonalną dojrzałość dziecięcą, uczy poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości, koleżeństwa i stałego kontaktu z rówieśnikami, a także zasad higieny. To wszystko stanowi podstawę która, zapewni udany start w życie naszym pociechom.

W naszym przedszkolu najważniejsze jest szczęście dzieci. Tylko ze szczęśliwych dzieci wyrastają szczęśliwi dorośli. Odpowiadając na potrzeby rodziców, wspólnie z nimi chcemy tworzyć takie przedszkole, w którym dzieci będą miały szansę pełnego rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Wartości, którymi się kierujemy to: radość z osiągania sukcesu, rozwijanie samodzielności oraz umiejętności współdziałania, wzajemny szacunek wobec niepowtarzalności każdego z nas, rozwój indywidualnych zainteresowań oraz wytrwałość w osiąganiu celów.

Pragniemy, aby nasze przedszkole było dla Państwa dzieci miejscem do którego będą chętnie wracać z uśmiechem i miło wspominać kiedy już odejdą. Mamy nadzieję, że Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i kompetencje, które zdobywałyśmy przez lata nauki i współpracy z Nimi wzbudzą Państwa zaufanie a nasza energia, radość i zaangażowanie będą dodatkowym atutem.

W naszej placówce zatrudniamy profesjonalnych pedagogów, ludzi z pasją, aby wspierali nas w misji tworzenia przedszkola przyjaznego dzieciom. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby Twoje dziecko jak najlepiej zniosło rozłąkę z rodzicami, a także stwarzają możliwości do prawidłowego rozwoju Twojego skarba.