Serdeczmie zapraszamy do wyrażania opinii o naszym przedszkolu.

Ewelina Szynal
13.09.2016
Bardzo fajne przedszkole. Moja córka najchętniej by nie wychodziła z przedszkola. Panie bardzo miłe i mają super podejście do dzieci. Dużo ciekawych i rozwijających zajęć, ulubione zajęcia- taniec z Panią Olą:)
Joanna mam Julki
13.09.2016
Moja Jula już dwa lata chodzi na Krętą. Nie wyobrażam sobie innego przedszkola dla niej. Polecam :)
Anna
10.10.2016

Moja córka przez rok chodziła na Krętą i jestem bardzo zadowolona.

Miła kadra, fajne zajęcia... Moje dziecko nigdy się nie nudziło.

Zdecydowanie polecam :)

Marta
24.11.2016
Przez trzy lata moje dziecko chodziło do przedszkola na Narutowicza i do dziś zarówno ja jaki i moje dziecko z przyjemnością wspominamy ten okres. Pani Maria Makowska, dyrektorka jest wspaniałą osobą, która prowadzi przedszkole z dużym zaangażowaniem i widać, że lubi swoją pracę. Było to dla mnie niezwykle ważne, bo chciałam, żeby moje dziecko chodziło do przedszkola gdzie będzie się czuło akceptowane, lubiane i rozumiane. I tak właśnie było. Wszystkim mogę szczerze polecić to przedszkole.
Jan
15.01.2017

Bardzo polecam przedszkole Promyk. Moja córka chodzi tam już kolejny rok. Ona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni: z opieki, z zajęć dodatkowych, z jedzenia. Panie opiekunki bardzo ciepłe i troskliwe - szczęście na twarzy mojego dziecka: bezcenne!

Ewa
22.02.2017
Bardzo fajne przedszkole. Polecam :)
mama i tata :)
14.04.2017
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Nic w działalności przedszkola nie wzbudziło naszych obaw i jakichkolwiek kontrowersji. Dzieci są odpowiednio „zaopiekowane”. Dziękujemy!

Dodaj wpis:

Treść wiadomości