Kadra

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka. Ponieważ pod opieką nauczyciela często dziecko spędza więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – od rozwoju fizycznego począwszy, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny, a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Wiedząc, jak ważną rolę w życiu młodego człowieka pełni nauczyciel staramy się, aby w naszym zespole były wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele nieustannie motywują wychowanków do odkrywania świata oraz dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym Przedszkolu posiadają wykształcenie pedagogiczne. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny. Uważamy bowiem, że istotą pracy wychowawczej jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Maria Makowska - Ciocia Dyrektor "Promyka"

Izabela Makowska-Płocharska - dyrektor "Promyk 2"

Anna Turczyn - wychowawca

Urszula Deszcz - asystent nauczyciela